Sepet

Zippo.com.tr

Orijinallik Şüphesi Bildirimi

Daima Orjinal Zippo Benzini, Fitilleri ve Taşları Kullanın

Neden mi?

Zippo rüzgâra karşı dirençli çakmak çakmaktan çok daha fazlasıdır.

Çakmağınız, dünyaca ünlü Zippo Garantisi kapsamındadır. Zippo çakmağınız ya çalışır ya da biz ücretsiz olarak tamir ederiz. Çakmağınızın performansıyla ilgili her türlü sorunun çözümü veya bizden hizmet almak için, Tamir Merkezi sayfamızı veya 0850 321 1932 telefon numarası üzerinden Zippo Müşteri Hizmetleriyle iletişime geçiniz.

Sadece Orjinal Zippo benzin, taş ve fitil kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Bu ürünler özellikle Zippo çakmaklarında çalışmak için üretilmişlerdir. Daha hafif materyaller kullanılan Orjinal Zippo Çakmak Taşı olmayan çakmak taşları çarkta tıkanmalar yapabilir. Bu nedenle çakmağınız zor yanmaya başlar. Garanti dışı kalmaması ve optimum performans için daima orijinal Zippo ürünleri kullanın.

Zippo.com.tr sitesinin aracılık ettiği satış kanalları

Ana satış kanalımız Zippo.com.tr internet sitesi olup diğer satış kanallarımızı not edebilirsiniz.

Trendyol.com/Zippo-Turkiye

Hepsiburada.com/Zippo-Turkiye

N11.com/Zippo-Turkiye

Ciceksepeti.com/Zippo-Turkiye

Amazon.com.tr/Zippo-Turkiye

Almış Olduğum Ürün Orjinal mi?

Zippo.com.tr internet sitesi üzerinden satın almış olduğunuz tüm ürünler orjinaldir. Zippo.com.tr internet sitesi Zippo.com eko-sistemine bağımlı olup tüm ürünlerini Türkiye Distribütörlüğünden tedarik etmektedir.

Marka ihlali durumuyla Zippo markası adı altında satılan hiçbir ürün dünyaca ünlü Zippo garantisi kapsamında hiçbir zaman olmayacaktır. Taklit/benzeri ürünler hiçbir zaman Zippo garantisi kapsamında değerlendirilmeyecektir.

Orjinallik şüphesi ile ilgili sorularınızı ve ihbarlarınızı bizimle iletişime geçerek bildirebilirsiniz.