Sepet

Zippo.com.tr

Sıkça Sorulan Sorular

Sipari verebilmek için email adresine ihtiyacım var mı?

Sipariş verebilmek için geçerli bir email adresi ve telefon numarası olması gerekmektedir Bizi arayarak sipariş vermek isterseniz 0850 321 1932 numaralı hattı arayarak telefon üzerinden de sipariş verebilirsiniz.

 

Hangi Ödeme Yöntemleri Geçerli?

Zippo.com.tr internet sitesinde verdiğiniz siparişlerin ödemesini Visa/MasterCard/American Express logosu bulunan kredi kartları ve anlaşmalı olduğumuz kargo firmasının sunacağı zamanlar doğrultusunda kapıda nakit ödeme ile gerçekleştirebilirsiniz.

 

Siparişim banka/kredi kartımdan ne zaman tahsil olunur?

Banka onay süreci gerçekleştikten hemen sonra kartınızdan tahsil edilir. Bununla birlikte siparişiniz hazırlanma aşamasına geçer. Bazı durumlarda bankanız güvenlik sebebiyle ek işlemler isteyebilir. Bu nedenle siparişiniz hazırlanma süresi gecikebilir.

 

Siparişimi nasıl iptal edebilirim?

Siparişleriniz anında işleme koyulması sebebiyle değişiklik veya iptali gerçekleştirilemez. Eğer siparişiniz için değişiklik veya iade talebiniz varsa lütfen Değişiklik İade bölümünü okuyunuz. Gönderim ücretlerinin geri iadesi yoktur.

 

Siparişim bana ne zaman ulaşır?

Kredi kartı ödemeniz onaylandıktan sonra siparişiniz en geç 1-5 iş günü içinde İstanbul, Eminönü depomuzdan gönderilecektir. Sitemize giriş yaparak siparişinizin durumunu görüntüleyebilirsiniz.

Siparişler, Pazartesi ve Cuma günü arasında gönderilir. Resmi tatil günlerinde gönderim yapılmaz. 

 

Siparişimin aynı gün bana ulaşması mümkün mü?

Evet, eğer İstanbul'da iseniz aynı gün 4 saat içinde size ulaşması mümkün.

Yapmanız gereken ödeme sayfasında gönderim şekli olarak "Kurye ile Gönderim"'i seçmek, siparişiniz onaylandıktan itibaren size 4 saat içinde teslim edilecektir.

*Yoğunluk/hava şartlarına göre bu süre değişiklik gösterebilir.
*Her bölge için gönderim ücreti farklıdır.
*Sadece çalışma günleri içerisinde ve saat en geç 16:30'a kadar verilen siparişler aynı gün teslim edilebilir.

 

Yurtdışında bir adrese gönderim yapabilir miyim?

Sadece Türkiye ve K.K.T.C. içine gönderim yapılabilir. Eğer yurtdışındaysanız bulunduğunuz ülkedeki satıcıyla iletişime geçmeniz gerekmektedir.