Sepet

Zippo.com.tr

Promosyon/İndirim Kodları

İndirim, Promosyon ve İndirim Kodları Nasıl Kullanılır

Bu kodlar Zippo.com.tr internet sitesinde, size gönderilen emailler ve diğer pazarlama platformlarında bulunabilir.

Promosyonu/İndirimi alabilmek için şu adımları izleyin:

 • Alışveriş sepetinizde "Ara Toplam" kısmında bulunan Promosyon kodu alanına görüldüğü şekilde girilmelidir.
 • Kodu girdikten sonra kırmızı butona basın (">" şeklindeki), siparişinize otomatik yansıyacaktır. 

  Bazı promosyon kodları mimimum alışveriş tutarını gerektirmektedir. Örnek olarak minimum 50 TL ve üzeri alışverişinizde geçerli bir kodu kullanabilmek için ürünlerinizin toplam değeri 50 TL ve üzeri olması gerekmektedir.

   


  İndirim, Promosyon ve İndirim Kodları İlkeleri

  Her siparişe sadece bir (1) kod kullanılabilir. Kodu kullanabilmek için minimum tutarların üzerinde alışveriş yapmanız gerekebilir. Tüm kampanyalar, promosyonlar ve indirim kodları sınırlıdır. Haber verilmeksizin değiştirilebilir, durdurulabilir veya iptal edilebilir. Tüm siparişler "Teslimat" kısmında yer alan bilgilere göre değerlendirilir. Sipariş, sebep verilmeksizin tarafımızdan iptal edilebilir. 


  ÜCRETSİZ KARGO HAKKINDA

  Aksi belirtilmedikçe ücretsiz kargo teklifimiz sadece standart kargo ile gönderimde geçerlidir.  Siparişler istenildiği taktirde hızlı gönderim seçenekleri kullanılarak gönderim ücreti karşılığında gönderilebilir.  


  ÜCRETSİZ HEDİYE HAKKINDA

  Bu teklifler yalnızca bir defa ve bir kişi için uygulanır. Ücretsiz hediye kapmasında gönderilen siparişlerde oluşabilecek ekstra gönderim ücreti siparişi veren kişi tarafından ödenmesi gerekir. 


  YÜZDELİK İNDİRİM HAKKINDA

  Bu kodlar istisnalar dışında yalnızca belirli ürün veya koleksiyonlarda geçerli olur. Promosyon kodları ödeme kısmında otomatik çıkacaktır. Aksi belirtilmedikçe özel üretimli veya kişiselleştirilmiş çakmaklarda geçerli değildir.