Sepet

Zippo.com.tr

Teslimat Gönderim

Gönderim

Siparişler ödeme onayı alındıktan sonra derhal işleme konur. Zippo.com.tr internet sitesi hatalı işlem, sahte işlem veya dolandırıcılıktan şüphelendiği durumlarda siparişi iptal etme hakkına sahiptir.

 

Birden fazla adrese gönderim

Siparişinizi farklı adresler için bölemeyiz fakat siz birden fazla adrese gönderim yapabilirsiniz. Bunun için her gönderi yapacağınız adrese ayrı ayrı sipariş geçmeniz gerekmektedir.

 

Yurtdışı Siparişleri

Zippo.com.tr internet sitesi sadece Türkiye ve K.K.T.C. içine gönderim yapabilir. Eğer yurtdışındaysanız bulunduğunuz ülkedeki satıcıyla iletişime geçmeniz gerekmektedir. Ayrıca hiçbir Zippo resmi internet sitesi (Zippo.com gibi) bulunduğu bölge dışında başka bir ülkeye gönderim yapamaz.

 

Aklınızda Bulunsun

Satın alacağınız tüm Zippo çakmakları güvenlik nedeniyle içinde benzin bulunmuyor. Çakmağınızı hemen kullanmaya başlamak için her siparişinize Zippo Çakmak Benzini eklemeyi unutmayınız.

 

Gönderim Süresi

Kredi kartı ödemeniz onaylandıktan sonra siparişiniz en geç 1-5 iş günü içinde İstanbul, Eminönü depomuzdan gönderilecektir. Sitemize giriş yaparak siparişinizin durumunu görüntüleyebilirsiniz.

Siparişler, Pazartesi ve Cuma günü arasında gönderilir. Resmi tatil günlerinde gönderim yapılmaz. 

 

Hızlı Gönderim

Evet, eğer İstanbul'da iseniz aynı gün 4 saat içinde size ulaşması mümkün.

Yapmanız gereken ödeme sayfasında gönderim şekli olarak "Kurye ile Gönderim"'i seçmek, siparişiniz onaylandıktan itibaren size 4 saat içinde teslim edilecektir.

*Yoğunluk/hava şartlarına göre bu süre değişiklik gösterebilir.
*Her bölge için gönderim ücreti farklıdır.
*Sadece çalışma günleri içerisinde ve saat en geç 16:30'a kadar verilen siparişler aynı gün teslim edilebilir.

 

Kişiselleştirilmiş Ürün Gönderimi

Kişiselleştir bölümünden aldığınız Zippo ürününü bu internet sitesi üzerinden kişiselleştirdiğiniz taktirde, üzerinde yer almasını istediğiniz ve/veya sizin isteğiniz üzerine üretilmiş olan yazı ve yazılar, yazı karakteri, sembol, desen, şekil ve tüm figürlerin sorumluluğu size aittir. Zippo-Turkey.com internet sitesi istemiş olduğunuz kişiselleştirmeyi (yazı yazma,figür,desen,sembol yazma) yapmayı reddetme hakkına sahiptir. Bu durumda email adresinize sipariş verdiğiniz zamandan sonra siparişinizin kabul edilmediğiyle ilgili bir mail gönderilir. Eğer siparişiniz kişiselleştirilmiş ürün yanında benzin/taş/fitil içeriyorsa siparişiniz tümüyle iptal edilir. Eğer siparişiniz kişiselleştirilmiş ürün yanında diğer Zippo ürünlerinide içeriyorsa siparişiniz kısmen iptal edilir ve sadece verdiğiniz diğer ürünlerin gönderimi gerçekleşir.

Kişiselleştirilmiş Ürünler En Az 3 iş Gününden İtibaren Gönderilir. Eğer siparişinizde başka ürünler varsa hepsi birlikte gönderilir. Kişiselleştirilmiş ürünlerin defolu olması haricinde iadesi yoktur. Bu sebeple son adımda mutlaka siparişinizi tekrar gözden geçirin.