Sepet

Zippo.com.tr

Kişiselleştirme İlkesi

İlke

Bu web sitesinde kendi Zippo ürününüzü özelleştirerek (kişiselleştirerek), bir Zippo ürününe yerleştirmek amacıyla Zippo'ya sunulan herhangi bir fotoğraf/tasarım/resim/çizim için tam ve tüm sorumluluğu kabul edersiniz.

Özelleştirilmiş (kişiselleştirilmiş) bir üründe yerleştirilmek üzere yaratılmış veya gönderilecek tüm fotoğraflar/tasarımlar/resimler/çizimler Zippo tarafından incelenecektir. İçerik, Zippo Kişiselleştirme Talimatları ile örtüşmüyorsa eğer, sipariş kabul edilmez. Özelleştirmenin (kişiselleştirmenin) reddedilmesinin sebebine dair bir e-posta bildirimi, sipariş esnasında sağlanan e-posta adresinden kayıtlı tüketiciye gönderilecektir.

Özelleştirilmiş bir ürünün reddedilmesi, tüm siparişin iptali ile sonuçlanır. Siparişiniz iptal edildiğinde size bir e-posta gönderilecektir. Siparişinizin ödeme tutarı kredi kartınız ile ödendiryse bankanız tarafından size iade edilecektir, bazı bankalarda bu işlemi gerçekleştirmek 15 güne kadar sürebilir.

Sanat eseriniz kabul edilirse, size özel ürününüzün onaylandığını ve üretildiğini bildiren bir e-posta alacaksınız.

 

Özelleştirilmiş (Kişiselleştirilmiş) Ürünlerin Gönderimi

ÖZELLEŞTİRİLEN (KİŞİSELLEŞTİRİLEN) ÜRÜN 3-5 İŞ GÜNÜ İÇİNDE GÖNDERİLECEKTİR. Özelleştirilmiş bir ürünle birlikte sipariş verilen normal ürünler, özelleştirilmiş ürün sevkıyat yapılıncaya kadar sevk edilmeyecektir. Zippo tarafından arızalı olarak belirlenmedikçe özelleştirilmiş ürünler (sizin tarafınızdan kişiselleştirilmiş) iade edilemez; bu nedenle son tasarımınızı dikkatli bir şekilde gözden geçirin.