Sepet

Zippo.com.tr

Gizlilik & Yasal

KULLANIM KOŞULLARI

www.zippo.com.tr internet sitesini (Site veya Zippo-Turkey olarak anılacaktır.) ziyaretiniz ile aşağıdaki kullanım koşullarını kabul edersiniz.
Zippo-Turkey’in hizmet yapısını, kullanım koşullarını ve/veya gizlilik politikasını önceden bildirim olmaksızın değiştirme ve/veya güncelleme hakkı mevcut olduğundan her kullanım öncesi bu sayfayı incelemenizi tavsiye ederiz.

Genel Olarak;

Sitemizde yer alan hizmetlerden şahsi kullanımınız için faydalanmanız gerekmekte olup, ticari kullanım amacıyla faydalanmanız yazılı izin alınmadığı müddetçe mümkün değildir.
Sitemiz, sitede yer alan içeriklerin güncel ve doğru olması için azami çaba göstermektedir ancak içeriğin doğruluğunu garanti etmemektedir. Bu nedenle; Site’yi ziyaretiniz ve sitedeki bilgileri kullanmanızdan kaynaklanan doğrudan ve/veya dolaylı, maddi ve/veya manevi, menfi ve/veya müsbet her türlü zarardan her nam altında olursa olsun Zippo-Turkey sorumlu tutulamaz.
Sitemizin virüs ve sair zararlı içerik barındırmaması için azami gayret sarf edilmekle birlikte, gelişen teknoloji, teknik sorun ve diğer nedenlerle bilgisayarınıza virüs geçmesi ihtimali bulunmakta olup, böyle bir durumun oluşması halinde ortaya çıkacak yazılımsal ve/veya donanımsal hiçbir sorun ve/veya arıza nedeniyle sitemiz sorumlu tutulamaz.
Siteyi kötü niyetle ve amacı dışında kullanmanız gibi ve fakat bunlarla sınırlı kalmamak kaydıyla kullanım şartlarını ve/veya herhangi bir yasal düzenlemeyi ihlal edecek şekilde davranmanız halinde Siteye erişiminiz geçici veya kalıcı olarak engellenebilir.

Telif Hakları Açısından;

Sitede eriştiğiniz içeriklere ilişkin yalnızca şahsi kullanım hakkınız vardır. Sitede yer alan içeriği kopyalama, internet, radyo-televizyon, uydu ve kablo gibi telli veya telsiz yayın yapan kuruluşlar vasıtasıyla veya dijital iletim de dâhil, işaret, ses ve/veya görüntü nakline yarayan araçlar ve bunlarla sınırlı kalmamak kaydıyla her türlü araçla içeriği yayınlanma veya bilgisayarda saklama izniniz ve hakkınız bulunmamaktadır.
Sitemizde yer alan içeriğin alıntılanması, makul sınırlarda kalmak ve kaynak gösterme ve ilgili içeriğe ilişkin sitemize bağlantı vermek kaydıyla olanak sağlamaktadır. Makul sınır, eserin veya sair içeriğin basit bir özetinden ibaret olup, içeriğe vakıf olunması için sitemizin ziyaret edilmesi ihtiyacını ortadan kaldırmayacak düzeyde olmalıdır.
Her durumda, sitede yer alan içeriklerden herhangi birinin tamamının alıntılanması yazılı iznimiz olmadıkça, yukarıdaki şartlara uyulsa dahi mümkün değildir. Konuya ilişkin Fikir ve Sanat eserleri Kanunu hükümleri saklıdır.

Gizlilik Politikası;

Zippo-Turkey’i kullanmanız esnasında bazı bilgilerinizi Zippo-Turkey’e vermektesiniz. Buna ilaveten, bağlantı esnasında bazı bilgileriniz de otomatik olarak kaydedilmektedir. Bunlar özetle ad-soyad bilginiz, e-posta ve posta adresiniz, IP adresiniz ve benzeri bilgilerdir. Zippo Turkey, paylaştığınız bilgileri mevzuata aykırı olmamak kaydıyla dilediği sürece, bilgiler veya üyelik hesabınız tarafınızca silinse dahi saklayabilir.
Bu bilgiler tarafımızdan saklanmakla beraber, bilgiler 3. şahıslarla ancak onayınız olması halinde paylaşılacaktır. Bilgilerin anonimleştirilmek şartıyla tarafımızca kullanılması veya üçüncü kişilerle paylaşılması ise her zaman mümkündür.
Zippo Turkey bilgilerinizi saklama konusunda azami özeni göstermekle beraber, verilerinizin yer aldığı sisteme izinsiz girilmesi, sistemin işleyişinin bozulması veya değiştirilmesi suretiyle bilgilerinizin elde edilmesi, değiştirilmesi veya silinmesi halinde sorumluluğu bulunmamaktadır.
E-posta adresi ve diğer iletişim bilgilerini hesabınızla ilgili gerektiğinde sizinle iletişime geçilmesini sağlamak, bilgilendirme yapmak, talep ettiğiniz diğer hizmetleri sağlamak ve analizler yapmak için kullanmaktayız. Siteye kayıt olduğunuzda, site yetkilileri kayıt esnasında vermiş olduğunuz iletişim bilgilerini kullanarak, açıklanan nedenlerle sizinle iletişime geçebilirler.
Zippo Turkey kişisel bilgilerinizi 3. Kişilerle paylaşmamak şartıyla kendine veya başkalarına ait veya reklam, tanıtım, bildiri, duyurular için kullanabilir.
Bunun dışında bilgileriniz ancak resmi mercilerden usulüne uygun talep gelmesi halinde ilgili mercilere iletilecektir.
Sitede bulunduğunuz süre boyunca “cookie” olarak da adlandırılan çerezlerin, site kullanım verilerini analiz etme amaçlı javascript kodlarının veya benzer uygulamaların kullanılması söz konusu olabilir.
Zippo-Turkey zaman zaman sitesine, tanıtım postalarına veya reklamlarına üçüncü şahıslara ait internet sitelerine ilişkin bilgi ve linkleri dahil edebilir. Bu linklere tıklayarak diğer internet sitelerine girdiğinizde, söz konusu sitelerinin ya da bu sitelerin uygulamalar kontrolümüz altında olmadığı gibi, bu gizlilik politikası bu siteler için geçerli değildir.
Her ne kadar sitemiz içeriği itibariyle her yaştan kullanıcıya uygun olsa dahi, Sitemizdeki hizmet ve imkanlardan 15(Onbeş) yaşından büyük olmanız kaydıyla faydalanmanız mümkündür.
Tüm soru, görüş ve önerileriniz için zippo@zippo.com.tr e-posta adresinden veya 0212 513 1348 numaralı müşteri hizmetleri telefonundan bize ulaşabilirsiniz.

ADRES: Mert Zippo Ürünleri Ticaret Yıldırım Öz Tahtakale cad. Cam-Porselen Han Kat: 1 No:18-110 Eminönü Fatih İstanbul

PERAKENDE SATIŞ (SADECE İNTERNET SİPARİŞLERİ) Tel: 0212 513 13 48 Faks: 0212 513 13 49 Email: online@zippo.com.tr
TAMİR MERKEZİ Tel: 0850 321 1932 Email: tamir@zippo.com.tr
BAYİLİK, TOPTAN SATIŞ VE DİSTRİBÜTÖRLÜK Tel: 0850 321 0707 / 0212 512 18 99 Faks: 0212 511 48 56 Email: zippo@zippo.com.tr