Sepet

Zippo.com.tr

İade & Değişim

İade & Değişim Bilgileri

Tüm Zippo ürünleri kalite ve sağlamlıkla üretilir. Eğer ürün değişimi veya iadesini istiyorsanız Zippo.com.tr internet sitesinden satın almış olduğunuz ürünleri cayma hakkı kapsamında iade etmek için sipariş tesliminden itibaren 7 gün içinde yazılı bildirimde bulunmanız gerekmektedir. Bildirimi iadeli taahhütlü mektup, telgraf veya (zippo@zippo.com.tr) adresimize bir mail göndererek yapabilirsiniz. Üründe oluşan çizik,hasar ve yanlış kullanımdan doğan kusurlarda ürün garanti kapsamında olmayacaktır ve iadesi alınmayacaktır. Eğer ürünü başka bir yerden aldıysanız mutlaka aldığınız yerle irtibata geçmelisiniz.

Ürünü geri gönderirken, bu hakkın kullanılması ile anılan yazılı bildirimin yanı sıra kargo teslim tutanağı örneği ile (vergi mevzuatı uyarınca) fatura aslının iadesi gerekmektedir. Fatura aslı gönderilmezse Alıcıya KDV ve varsa diğer yasal yükümlülükler iade edilemez. Ayrıca, iade edilmesi gereken Ürünlerin kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak SATICI'ya teslim edilmesi gerekmektedir.

Önemli Notlar:

Mutlaka geri dönüş adresini yazmalısınız. Adres yazılmadan gönderilen ürünlerde oluşabilecek kayıplarda sorumluluk kabul edilmez.
Değişimlerde eğer istenilen ürün stokta bulunmuyorsa ürün bedeli iade edilir.
Kişiselleştirilmiş ürünler geri iade edilemez ve değiştirilemez.
Kredi kartı ödemelerinde para iadesi en az 2 hafta sürebilir.


Kişiselleştirilmiş Ürünler

Kişiselleştirilmiş ürünler geri iade edilemez ve değiştirilemez.

 

HASARLI ÜRÜN DEĞİŞİMİ

Hasarı ürünleriniz için tamir merkezimizle irtibata geçebilirsiniz, detaylı bilgi için tıklayın.