Sepet

Zippo.com.tr

Büyük Perdede

 Zippo Büyük Perdede

Zippo Çakmakları 2000’den Fazla Filmde Rol Almıştır

Zippo rüzgâra karşı dirençli çakmaklar 2000’den fazla filmde boy göstermiştir. Milyar dolarlık gişe filmlerinden Hint filmlerine kadar her türde ve her bütçede aktörlerin, yolu ışıklandırmak, zorlu bir durumun içinden çıkmak veya merakı arttırmak için güvenilir bir araca ihtiyaç duymaları durumunda, Zippo çakmağı açıldığında çıkan benzersiz klik sesini duyabilir veya sarı alev, kararmış ekranı aydınlatmadan önce çakmak taşı tekerleğinin parıltısını görebilirsiniz.

Ve bu yalnızca beyaz ekranda olmaz; Zippo çakmakları ve Kılıflı bıçaklar da dâhil olmak üzere Zippo ailesinin diğer ürünlerini, çok sayıda prime time programda ve kablolu televizyon şovunda, takdir gören biçimde görebilirsiniz. Zombilerle savaşmaktan, ölümcül bir virüsü durdurmak için püskürtücülerin aktive edilmesine ve hatta mağaza vitrinini özgün göstermek için set dekoru olarak kullanılan Zippo ürünleri, her sezon ekranda 10 dakikadan uzun süre, milyonlarca izleyici tarafından görülmektedir.

85 yıldan uzun tarihin en az 75 yılına yayılan filmografisiyle, Zippo çakmakların, film ekiplerine hediye olarak verilmesine ve ödül törenlerinde ikram olarak kullanılmasına şaşırmamak gerekir. Zippo her prodüksiyonda seçmelere katılmış ve rolü kapmıştır – ancak hiçbir zaman sahne ışıklarının önüne çıkmamıştır. Rüzgâra karşı dirençli çakmak, garantili performansıyla, gelecek uzun yıllar boyunca aksesuar uzmanlarının en iyi arkadaşı olmaya devam edecektir.