MÜŞTERİ HİZMETLERİ

MAĞAZA BİLGİLERİ

SİPARİŞ / İPTAL ve DEĞİŞİM

Siparişleriniz anında işleme işleme koyulması sebebiyle değişiklik veya iptali gerçekleştirilemez. Eğer siparişiniz değişiklik veya iade talebiniz varsa lütfen Değişiklik İde bölümünü okuyunuz. Gönderim ücretlerinin geri iadesi yoktur.

Zippo.com.tr internet sitesinde kayıtlı bir hesabınız var ise, giriş yaparak siparişinizin durumunu görüntüleyebilirsiniz. Hesap şifresini ve hesap bilgilerini korumak kullanıcının sorumluluğundadır. Bu sebeple hesabınızdan yapılan tüm işlemlerden hesap sahibi sorumludur ve hesap sahibi yetkisi dışında gerçekleşmiş olan tüm işlemleri hemen bize bildirmek zorundadır. Yetki dışı kullanımdan doğan hiç bir kayıptan Zippo.com.tr internet sitesi sorumlu tutulamaz.

Zippo.com.tr internet sitesinde verdiğiniz siparişlerin ödemesini Visa/MasterCard/American Express logosu bulunan kredi kartları ve anlaşmalı olduğumuz kargo firmasının sunacağı zamanlar doğrultusunda kapıda nakit ödeme ile gerçekleştirebilirsiniz.

KİŞİSELLEŞTİRİLMİŞ ÜRÜNLER

Kişiselleştir bölümünden aldığınız Zippo ürününü bu internet sitesi üzerinden kişiselleştirdiğiniz taktirde, üzerinde yer almasını istediğiniz ve/veya sizin isteğiniz üzerine üretilmiş olan yazı ve yazılar, yazı karakteri, sembol, desen, şekil ve tüm figürlerin sorumluluğu size aittir. Zippo-Turkey.com internet sitesi istemiş olduğunuz kişiselleştirmeyi (yazı yazma,figür,desen,sembol yazma) yapmayı reddetme hakkına sahiptir. Bu durumda email adresinize sipariş verdiğiniz zamandan sonra siparişinizin kabul edilmediğiyle ilgili bir mail gönderilir. Eğer siparişiniz kişiselleştirilmiş ürün yanında benzin/taş/fitil içeriyorsa siparişiniz tümüyle iptal edilir. Eğer siparişiniz kişiselleştirilmiş ürün yanında diğer Zippo ürünlerinide içeriyorsa siparişiniz kısmen iptal edilir ve sadece verdiğiniz diğer ürünlerin gönderimi gerçekleşir.

Kişiselleştirilmiş Ürünler En Az 3 iş Gününden İtibaren Gönderilir. Eğer siparişinizde başka ürünler varsa hepsi birlikte gönderilir. Kişiselleştirilmiş ürünlerin defolu olması haricinde iadesi yoktur. Bu sebeple son adımda mutlaka siparişinizi tekrar gözden geçirin.

Sipariş Onayı

Occassionally for your protection against fraud, we will need to confirm your order by calling you. Please return our call immediately so we can expedite your order promptly.

KDV

Fiyatlarımıza KDV dahildir.

TESLİMAT

Siparişler ödeme onayı alındıktan sonra derhal işleme konur. Zippo.com.tr internet sitesi hatalı işlem, sahte işlem veya dolandırıcılıktan şüphelendiği durumlarda siparişi iptal etme hakkına sahiptir.

Birden fazla adrese gönderim yapabilirsiniz. Bunun için her gönderi yapacağınız adrese ayrı ayrı sipariş geçmeniz gerekmektedir.

Sadece Türkiye ve K.K.T.C. içine gönderim yapılabilir. Eğer yurtdışındaysanız bulunduğunuz ülkedeki satıcıyla iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Kredi kartı ödemeniz onaylandıktan sonra siparişiniz en geç 1-5 iş günü içinde İstanbul, Eminönü depomuzdan gönderilecektir. Sitemize giriş yaparak siparişinizin durumunu görüntüleyebilirsiniz.

Siparişler, Pazartesi ve Cuma günü arasında gönderilir. Resmi tatil günlerinde gönderim yapılmaz.

İPTAL ve DEĞİŞİM

Tüm Zippo ürünleri kalite ve sağlamlıkla üretilir. Eğer ürün değişimi veya iadesini istiyorsanız Zippo.com.tr internet sitesinden satın almış olduğunuz ürünleri cayma hakkı kapsamında iade etmek için sipariş tesliminden itibaren 7 gün içinde yazılı bildirimde bulunmanız gerekmektedir. Bildirimi iadeli taahhütlü mektup, telgraf veya (zippo@zippo.com.tr) adresimize bir mail göndererek yapabilirsiniz. Üründe oluşan çizik,hasar ve yanlış kullanımdan doğan kusurlarda ürün garanti kapsamında olmayacaktır ve iadesi alınmayacaktır. Eğer ürünü başka bir yerden aldıysanız mutlaka aldığınız yerle irtibata geçmelisiniz.

Ürünü geri gönderirken, bu hakkın kullanılması ile anılan yazılı bildirimin yanı sıra kargo teslim tutanağı örneği ile (vergi mevzuatı uyarınca) fatura aslının iadesi gerekmektedir. Fatura aslı gönderilmezse Alıcıya KDV ve varsa diğer yasal yükümlülükler iade edilemez. Ayrıca, iade edilmesi gereken Ürünlerin kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak SATICI'ya teslim edilmesi gerekmektedir.

Önemli Notlar:

  • Mutlaka geri dönüş adresini yazmalısınız. Adres yazılmadan gönderilen ürünlerde oluşabilecek kayıplarda sorumluluk kabul edilmez.
  • Değişimlerde eğer istenilen ürün stokta bulunmuyorsa ürün bedeli iade edilir.
  • Kişiselleştirilmiş ürünler geri iade edilemez ve değiştirilemez.
  • Kredi kartı ödemelerinde para iadesi en az 2 hafta sürebilir.